• Pan Bob McCabe
    Kupiliśmy 6 zestawów drzwi roletowych do naszej fabryki cukierków od Twojej firmy.Dobra jakość! Dobra obsługa!Później zakupimy inny sprzęt do pomieszczeń czystych od Twojej firmy.
  • Pan Manh
    W tym roku zamierzamy zbudować czystą fabrykę elektroniki ekranu telefonu komórkowego. Wysyłamy Hongkong YaNing listę potrzebnych nam produktów. Niespodziewanie wkrótce dali mi bardzo szczegółową wycenę i rysunki oraz dali nam wiele dobrych rad.Bardzo profesjonalna, dobra obsługa, dobra jakość produktu! Postanowiliśmy złożyć zamówienie.
Osoba kontaktowa : Nicole Yu
Numer telefonu : 86-18924660320
WhatsApp : +8613043684711

Regulowany zespół filtra wentylatora FFU o regulowanej prędkości powietrza Materiał ocynkowany do pomieszczeń czystych

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa YN
Orzecznictwo CE/ISO
Numer modelu YN-FFU-1175
Minimalne zamówienie 1 szt.
Cena reconsideration
Szczegóły pakowania najpierw w kartonie, a następnie wykonana drewniana taca
Czas dostawy 7-15 dni roboczych
Zasady płatności L/C, D/A, T/T, Western Union
Możliwość Supply 10000 sztuk / miesiąc
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu Zespół filtra wentylatora Materiał Ocynkowany
Klasa HEPA H13 Zasilacz AC jednofazowe 110V/220V 50HZ/60HZ AC jednofazowe 220V/380V 50HZ/60HZ
Rozmiar 1175*575*300 Rozmiar hepa 1170*570*69mm
MOQ 1 opakowanie Drewniana skrzynka
High Light

FFU filtr wentylatora

,

filtr wentylatora hepa

Zostaw wiadomość
opis produktu

Galwanizowany filtr wentylatora o regulowanej prędkości powietrza / FFU do pomieszczeń czystych w Maroku

 

FFU może być używany z łącznikiem modułowym i jest szeroko stosowany w pomieszczeniach czystych z warstwą turbulentną lub przepływem laminarnym.Może być uruchamiany w sposób ciągły.A przepływ powietrza może osiągnąć 0,45 mm / s ± 20%.Długa żywotność, niski poziom hałasu, bezobsługowość, niewielkie wibracje i regulowana prędkość.Może kontrolować tysiące jednostek razem.Przed zapakowaniem musi przejść test zgodnie z normą ISO14644-1.Produkt jest szeroko stosowany w branżach półprzewodników, elektroniki, płaskich ekranów, napędów dysków, optyki i bioinżynierii itp.Dostępny jest projekt niestandardowy.

Zalety FFU
1. Prosta bezpośrednia kontrola prędkości.
2. Niskie zużycie energii.
3. Niski poziom mocy akustycznej.
4. Wentylator EC o dużej pojemności rezerwowej do filtracji wstępnej i AMC.
5. Bardzo niska wysokość konstrukcyjna.
6. Można ustawić stopień czystości od klasy 10 do klasy 1000, a stopień czystości można ustawić dla każdego obszaru.


Podanie
Elastyczne i ekonomiczne rozwiązanie modułowe do wyposażenia turbulentnych pomieszczeń czystych od ISO 8 do ISO 1 w bardzo małą przestrzeń nad sufitem podwieszanym.Półprzewodniki, elektronika, wyświetlacze płaskoekranowe, napęd dyskowy, producenci i optyka, bioinżynieria, czyste linie, czysta ławka, pomieszczenie czyste, osłona laminarna itp.

 

Informacje o firmie:

Dongguan Yaning Purification Technology Co., Ltd. znajduje się w mieście Humen w mieście Dongguan w prowincji Guangdong w Chinach. YANING koncentruje się na badaniach i rozwoju, projektowaniu, produkcji, sprzedaży i instalacji urządzeń do oczyszczania.firma jest zaangażowana w przemysł oczyszczania od ponad dziesięciu lat, najpotężniejsze przedsiębiorstwa branży technologii oczyszczania w południowych Chinach.Główne produkty stosowane w opiece zdrowotnej, technologii elektronicznej, biomedycynie, żywności, instrumentach precyzyjnych, lotnictwie, produkcji samochodów i wielu innych dziedzinach.

 

Opis:

 

FFU rozmiar 1175*575*300mm
materiał ocynkowany
rozmiar hepa 1170*570*69mm
prędkość powietrza 0,35-0,45m/s
moc 220 V/50 Hz
prędkość H,M,L

 

Regulowany zespół filtra wentylatora FFU o regulowanej prędkości powietrza Materiał ocynkowany do pomieszczeń czystych 0

Regulowany zespół filtra wentylatora FFU o regulowanej prędkości powietrza Materiał ocynkowany do pomieszczeń czystych 1

Regulowany zespół filtra wentylatora FFU o regulowanej prędkości powietrza Materiał ocynkowany do pomieszczeń czystych 2